آغاز عملیات الحشد الشعبی علیه داعش در نینوا، هلاکت سرکرده تروریست داعش در دیالی

به گزارش وبلاگ گفتگو، فرماندهی نیروهای الحشد الشعبی در عملیات استان نینوا در عراق از آغاز عملیاتی برای تعقیب هسته های گروه تروریستی داعش خبر داد.

آغاز عملیات الحشد الشعبی علیه داعش در نینوا، هلاکت سرکرده تروریست داعش در دیالی

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ گفتگو به نقل از سایت المعلومه، در بیانیه ستاد اطلاع رسانی الحشد الشعبی عراق آمده است: فرماندهی نیروهای الحشد الشعبی در عملیات استان نینوا امروز جمعه عملیات گسترده ای را در چند محور برای تعقیب هسته های گروه تروریستی داعش در این استان آغاز کردند.

کشته شدن بارزترین تروریست داعش در دیالی

یک مسئول محلی در استان دیالی عراق از کشته شدن بارزترین عنصر گروه تروریستی داعش در منطقه بزایز کنعان در 20 کیلومتری جنوب شهر بعقوبه خبر داد.

جمال الشمری به سایت المعلومه گفت: یک یگان مشترک از نیروهای الحشد الشعبی و لشکر پنجم و پلیس عراق در عملیاتی ویژه در عمق ناحیه الخوالص در منطقه بزایز کنعان پیروز شدند یکی از بارزترین تروریست ها را که مخفی شده بود، به هلاکت برسانند.

الشمری گفت: این عملیات بعد از رصد تحرکات مشکوک اخیر در این منطقه انجام شد و هم اکنون نیز فرایند پاکسازی منطقه ادامه دارد.

ستاد اطلاع رسانی امنیتی عراق امروز جمعه همچنین از کشته شدن دو عنصر داعش در کمین نیروهای امنیتی در ناحیه بهرز در جنوب شهر بعقوبه در استان دیالی خبر داد.

این ستاد افزود: نیروهای امنیتی همچنین سه مخفیگاه داعش را در عملیات خود در منطقه جمیل در جنوب ناحیه بهرز منهدم کردند.

آغاز عملیات تعقیب هسته های داعش در اطراف دریاچه حمرین

صادق الحسینی از مسئولان ارشد نیروهای الحشد الشعبی امروز جمعه از آغاز عملیاتی باری تعقیب هسته های گروه تروریستی داعش در اطراف دریاچه حمرین در شمال شرقی استان دیالی خبر داد.

وی گفت: یگان های تیپ چهارم الحشد الشعبی از سه محور اصلی عملیات گسترده ای را در اطراف دریاچه حمرین آغاز کردند. هدف این عملیات تامین امنیت مسیرها و نواحی و پاکسازی تپه ها و دره های وسیع برای جلوگیری از حضور عناصر داعش در آنجا است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آغاز عملیات الحشد الشعبی علیه داعش در نینوا، هلاکت سرکرده تروریست داعش در دیالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز عملیات الحشد الشعبی علیه داعش در نینوا، هلاکت سرکرده تروریست داعش در دیالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید