اتهامات سنگین و عجیب فرهاد مجیدی به جواد نکونام(عکس)

به گزارش وبلاگ گفتگو، فرهاد مجیدی متنی عجیب در اینستاگرام خود منتشر نموده که تمامی آن بدون شک به جواد نکونام سرمربی فولاد برمی شود.

اتهامات سنگین و عجیب فرهاد مجیدی به جواد نکونام(عکس)

به گزارش وبلاگ گفتگو ، استقلال در ملاقات معوقه لیگ برتر فوتبال ایران با نتیجه دو بر یک مقابل فولاد باخت تا اندک امید آبی های پایتخت برای قهرمانی در لیگ برتر به باد برود.

در اواخر نیمه نخست، علی کریمی، هافبک استقلال به دلیل ضربه ای که به بازیکن فولاد زد، با کارت قرمز روبه رو شد، در ادامه فرهاد مجیدی، سرمربی آبی پوشان به شدت به تصمیم سیدمهدی سیدعلی اعتراض کرد که سرمربی آبی پوشان هم با کارت قرمز از نیمکت اخراج شد تا از روی سکوها تیمش را راهنمایی کند. در نیمه دوم نیز عارف غلامی با اعتراض به داور اخراج شد تا استقلال بازی را با 9 نفر به سرانجام ببرد.

فرهاد مجیدی از بازی بعدی هم محروم است.

اما مربی آبی ها دیشب پستی اینستاگرامی را منتشر کرد که بی برو برگرد همه مفاد این پست به جواد نکونام سرمربی فولاد برمیشود.

این پست جنجالی در شرایطی منتشر شده که کارشناسان داوری از قضاوت سیدعلی در ملاقات دو تیم فولاد و استقلال دفاع نموده اند. با این حال لابد مجیدی عقیده دارد سه کارت قرمز سیدعلی به او و دو بازیکن دیگر تیمش به دلیل ماجراهای پشت پرده و روابطی که او از آنها باخبر شده، رقم خورده است. مساله ای که باید از سوی کمیته اخلاق و انضباطی پیگیری شود تا سقم و صحتش به اثبات برسد.

مجیدی در این پست اینستاگرامی این کدها را داده است: ویلای امیردشت...! کار در شهرداری به یاری آقای فامیل...! عضو رایگان مدرسه فوتبال...! معرف ویزای اسپانیا...! شام و ناهار در رستوران تهرانسر...!

ترجمه این کدها به جواد نکونام برمی شود.

بعضی اعتقاد دارند ماجرایی که در ملاقات استقلال و فولاد رخ داد کاملا به پرسپولیس و سپاهان و البته علی دایی و محسن قهرمانی شباهت زیادی دارد.

منبع: جام جم آنلاین

به "اتهامات سنگین و عجیب فرهاد مجیدی به جواد نکونام(عکس)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتهامات سنگین و عجیب فرهاد مجیدی به جواد نکونام(عکس)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید