استقبال فیفا از تغییرات اساسنامه فوتبال ایران، ارسال به AFC

به گزارش وبلاگ گفتگو، پس از آنکه مسئولان فدراسیون فوتبال اصلاحات لازم در پیش نویس اساسنامه این فدراسیون را اعمال و آن را برای فیفا ارسال کردند، مسئولان فدراسیون بین المللی از تغییرات اجرا شده استقبال کردند و دیدگاه مثبتی به آن داشتند.

استقبال فیفا از تغییرات اساسنامه فوتبال ایران، ارسال به AFC

روز نهم خرداد بود که فدراسیون بین المللی فوتبال در نامه ای به فدراسیون ایران اظهار داشت پیش نویس ارسال شده ایرادهای زیادی دارد که باید هر چه سریع تر برطرف شود. فیفا تا روز 16 خرداد به مسئولان ورزش ایران فرصت داد ایرادهای موجود در این اساسنامه را برطرف و اصلاحیه نهایی را برای فدراسیون بین المللی ارسال کند.

مسئولان و هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال پس از برگزاری جلسات متعدد اصلاحات مد نظر فیفا را اعمال کردند که یکی از مهمترین ایرادهای برطرف شده در پیش نویس جدید حذف وزیر ورزش و معاونش از مجمع فدراسیون فوتبال است. ضمن اینکه تغییرات دیگری هم در این اساسنامه اجرا شده است.

وبلاگ گفتگو کسب اطلاع کرد که پیش نویس اصلاح شده فدراسیون فوتبال ایران که روز جمعه برای فدراسیون بین المللی ارسال شده مورد استقبال قرار گرفته و تغییرات مد نظر فیفا نگاه مثبت این نهاد به فوتبال ایران را به همراه داشته است.

براساس این گزارش قرار است فیفا پس از بررسی های لازم روز دوشنبه پیش نویس اساسنامه فدراسیون فوتبال ایران را برای کنفدراسیون آسیا ارسال کند تا این نهاد هم نظرات کارشناسی خود را در این مورد اعلام کند. کنفدراسیون فوتبال آسیا از آن جهت که ارتباط بیشتری با فدراسیون فوتبال ایران دارد باید این پیش نویس را بررسی و نظرات کارشناسی خود را اعلام کند.

اطلاعات وبلاگ گفتگو حکایت از آن دارد که فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا روز جمعه پیش رو نظر نهایی خود در مورد پیش نویس اساسنامه فدراسیون فوتبال ایران را اعلام خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استقبال فیفا از تغییرات اساسنامه فوتبال ایران، ارسال به AFC" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال فیفا از تغییرات اساسنامه فوتبال ایران، ارسال به AFC"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید