اصرار کادر فنی پرسپولیس به ماندن بیرانوند با وعده فیکس بودن

به گزارش وبلاگ گفتگو، کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس از دروازه بان ملی پوش این تیم خواستار ماندن در جمع سرخپوشان شدند.

اصرار کادر فنی پرسپولیس به ماندن بیرانوند با وعده فیکس بودن

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ گفتگو، علیرضا بیرانوند روز یکشنبه پیش رو برای گذراندن تست های پزشکی باشگاه آنتورپ راهی بلژیک می گردد و این در حالی است که مربیان پرسپولیس نگران عدم بازگشت دوباره او به ایران هستند.

باشگاه آنتورپ خواستار ماندن بیرانوند در بلژیک و شرکت در تمرینات این تیم شده و از طرفی مربیان پرسپولیس با توجه به شروع دوباره لیگ نگران بیرانوند هستند. البته یحیی گل محمدی و دستیارانش به رادوشویچ به عنوان دروازه بان اول اعتقاد کامل دارند، اما اگر بیرانوند برنگردد آن وقت پرسپولیس دروازه بان دوم مطمئنی نخواهد داشت.

نکته قابل توجه اینکه بیرانوند ترس این را دارد که در صورت ماندن در پرسپولیس تا سرانجام فصل و غیبت در تمرینات پیش فصل آنتورپ نتواند فصل آینده دروازه بان ثابت این تیم باشد و از طرفی در پرسپولیس هم گل محمدی بخواهد با میدان دادن به رادو به نوعی او را برای ادامه فصل و لیگ قهرمانان از هر نظر آماده کند که به نظر منطقی می رسد .

در این میان مربیان پرسپولیس برای اینکه بیرانوند راضی به ماندن در این تیم تا سرانجام فصل گردد به او اطمینان داده اند که در بازی های به جامانده فیکس خواهد بود و نگرانی بابت این قضیه نداشته باشد. این در حالی است که بیرانوند چه در زمان گابریل کالدرون و چه در زمان حضور گل محمدی در پرسپولیس در این فصل نتوانست عملکرد چندان خوبی داشته باشد و با نظر مربیانش نیمکت نشین شد.

باید دید این تصمیم مربیان پرسپولیس باعث ماندن بیرانوند در این تیم خواهد شد یا اینکه بیشتر تأثیر منفی روی روحیه و اعتمادبه نفس رادوشویچ که انتظار ثابت بازی کردن در ترکیب سرخپوشان را دارد، خواهد گذاشت.

براساس این گزارش، علیرضا بیرانوند برای ماندن در پرسپولیس یکسری خواسته های اقتصادی هم از مدیریت این باشگاه داشته که ادامه حضورش در این جمع سرخپوشان را با اما و اگر همراه نموده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اصرار کادر فنی پرسپولیس به ماندن بیرانوند با وعده فیکس بودن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصرار کادر فنی پرسپولیس به ماندن بیرانوند با وعده فیکس بودن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید