افزایش غلظت آلاینده های جوی در 9 شهر صنعتی و پرجمعیت

به گزارش وبلاگ گفتگو، تهران (پانا)-مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت در شهرهای صنعتی و پرجمعیت نظیر تهران، اصفهان، کرج، قم، اراک، قزوین، زنجان، تبریز و مشهد با افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا روبرو خواهیم بود.

افزایش غلظت آلاینده های جوی در 9 شهر صنعتی و پرجمعیت

صادق ضیاییان در گفت وگو با پانا بیان نمود: تا یکشنبه (14 دی ماه) جوی پایدار در بیشتر مناطق کشور حاکم است. از این رو در شهرهای صنعتی و پرجمعیت نظیر تهران، اصفهان، کرج، قم، اراک، قزوین، زنجان، تبریز و مشهد با افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا روبرو هستیم.

وی ادامه داد: همچنین امروز و فردا آدینه در ارتفاعات استان های واقع در دامنه های زاگرس جنوبی در برخی ساعات رشد ابر و بارش پراکنده و خفیف دور از انتظار نیست.

به گفته مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از یکشنبه بعد از ظهر (14 دی ماه) و دوشنبه (15 دی ماه) با شمالی شدن جریان هوا دریای خزر مواج و در استان های ساحلی خزر به ویژه در گیلان بارش باران پیش بینی می گردد.

ضیاییان در سرانجام درباره شرایط جوی تهران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران فردا (12 دی ماه) صاف تا کمی ابری و غبارآلود با حداقل دمای صفر و حداکثر دمای 9 درجه سانتیگراد و در روز شنبه (13 دی ماه) صاف تا کمی ابری و غبارآلود با حداقل دمای یک و حداکثر دمای 9 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "افزایش غلظت آلاینده های جوی در 9 شهر صنعتی و پرجمعیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش غلظت آلاینده های جوی در 9 شهر صنعتی و پرجمعیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید