امارات شایعه مرگ وزیر خارجه این کشور را جنگ تبلیغاتی خواند

به گزارش وبلاگ گفتگو، انور قرقاش وزیر مشاور در امور خارجه امارات خبر مرگ وزیر خارجه این کشور را تکذیب کرد و آن را جنگ تبلیغاتی علیه ابوظبی مطرح کرد.

امارات شایعه مرگ وزیر خارجه این کشور را جنگ تبلیغاتی خواند

به گزارش امروز (یکشنبه) روزنامه القدس العربی، وزیر مشاور در امور خارجه امارات به اخبار منتشر شده در شبکه های اجتماعی طی ساعات گذشته درباره ترور عبدالله بن زاید آل نهیان وزیر خارجه این کشور در ابوظبی پایتخت، واکنش نشان داد.

قرقاش با انتشار توئیتی در واکنش به این اخبار نوشت: امروز با برادرم شیخ عبدالله بن زاید مانند هر روز صحبت کردم و فراوان به دروغ اکانت های قطری خندیدیم.

قرقاش در ادامه نوشت: دعا می کنم که همسایگانمان عاقل و با تدبیر شوند.

خبر حضور گسترده نیروهای امنیتی امارات در جاده های اصلی این کشور بعد از تلاش برای ترور وزیر خارجه امارات در شبکه های اجتماعی دست به دست شده است.

همچنین فیلمی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که در آن خودرویی به آتش کشیده شده بود و گفته شد که این فیلم مربوط به حمله به وزیر خارجه امارات است که منجر به مرگ وی شده است.

روابط امارات با قطر از چهار سال پیش بعد از محاصره و قطع رابطه با این کشور از سوی عربستان، امارات، بحرین و مصر تیره شده است.

عربستان، بحرین، امارات و مصر در تاریخ 5 ژوئن 2017 (15 خرداد 96) با متهم کردن قطر به حمایت از تروریسم روابط خود را با این کشور قطع کردند و مرزهای زمینی، دریایی و هوایی را هم به روی این کشور بستند.

این کشورها 13 شرط برای از سرگیری روابط با قطر مشخص کردند، اما دوحه این شروط را ناقض حق حاکمیت خود می داند و تا به امروز به هیچ یک از این شروط تن نداده است. ،ایرنا

منبع: ایران آنلاین

به "امارات شایعه مرگ وزیر خارجه این کشور را جنگ تبلیغاتی خواند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امارات شایعه مرگ وزیر خارجه این کشور را جنگ تبلیغاتی خواند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید