انتقاد دبیر شورای ائتلاف مازندران از برطرف ممنوعیت تردد بین استانی

به گزارش وبلاگ گفتگو، خبرنگاران/مازندران دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مازندران از برداشته شدن ممنوعیت تردد بین استانی انتقاد کرد.

انتقاد دبیر شورای ائتلاف مازندران از برطرف ممنوعیت تردد بین استانی

شکرالله رضازاده با اشاره به این نکته که هنوز بحث انتقال ویروس منحوس کرونا جدیست، گفت: من واقعا در حیرتم در حالی که همه متخصصان بهداشت و درمان نسبت به افزایش بیماران کرونایی با برداشته شدن ممنوعیت تردد بین استانی هشدار داده اند بر اساس کدام منطق بهداشتی و درمانی این برطرف ممنوعیت تردد بین استانی تصمیم گیری شده است؟!

وی با بیان این نکته که مازندران از مناطق سفید بود ادامه داد: همانگونه که همگان می دانند استان مازندران از نقاط سفید بود اما بدنبال مسافرت هایی که به استان شد متاسفانه ویروس منحوس کرونا در استان شیوع زیادی پیدا کرد. الان هم شاید بعضی از افراد که هنوز هم جدی بودن این ویروس را درک نکرده اند ممکن است اقدام به سفر به مازندران نمایند که این موضوع بازهم استان را در معرض افزایش شدید مبتلایان قرار خواهد داد.

دبیر شورای ائتلاف مازندران با تقدیر از زحمات کادر درمانی و نیز گروه های جهادی اظهار کرد: ما در شورای ائتلاف استان ضمن اینکه صمیمانه از مجموعه پزشکان ، پرستاران و کادر اداری بیمارستان ها و مراکز درمانی و همینطور از نیروهای مخلص جهادی و انقلابی که در این زمینه با تمام وجود پای کار آمده اند تشکر می کنیم، معتقدیم برداشته شدن ممنوعیت تردد بین استانی زحمات این عزیزان را مورد بی مهری قرار خواهد داد و آنان را به زحمتی مضاعف خواهد انداخت.

رضازاده از استاندار مازندران خواست تا با تدبیری استانی و اقدام به موقع از بروز این فاجعه در استان جلوگیری کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "انتقاد دبیر شورای ائتلاف مازندران از برطرف ممنوعیت تردد بین استانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد دبیر شورای ائتلاف مازندران از برطرف ممنوعیت تردد بین استانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید