اپل موزیک به تلویزیون های سامسونگ افزوده می گردد

به گزارش وبلاگ گفتگو، به نظر می رسد اپل یکی دیگر از سرویس های خود را در قالب اپلیکیشن به تلویزیون های سامسونگ آورده است.

اپل موزیک به تلویزیون های سامسونگ افزوده می گردد

به گزارش خبرگزاری مالی ایران، سال گذشتهسامسونگواپلبا معرفی اپلیکیشن آیتونز برای تلویزیون های سامسونگ بسیاری را غافلگیر کردند. حال گویا نوبت به سرویس دیگری رسیده است تا به پلتفرم تلویزیون های سامسونگ اضافه گردد.

از امروز کاربران تلویزیون های سامسونگ می توانند از سرویس اپل موزیک نیز برخوردار شوند. اپلیکیشن اپل موزیک برای تلویزیون هایی از سامسونگ قابل دسترس است که از سال 2018 به بعد معرفی شده باشند. همچنین در حال حاضر سرویس اپل موزیک در بیش از 100 کشور قابل استفاده توسط دارندگان تلویزیون های سامسونگ خواهد بود.

مشترکان سرویس اپل موزیک می توانند به استریم موسیقی دلخواه شان پرداخته و همچنین رادیوی Beats 1 را گوش فرا دهند. جالب است بدانید استفاده از این اپلیکیشن کاملا مستقل است و دارندگان تلویزیون های سامسونگ نیازی به دستگاه های اپل یا ارسال آهنگ ها به دستگاه به وسیله ایرپلی ندارند.

تلویزیون های سامسونگ تنها به اپل موزیک محدود نیستند و علاقه مندان می توانند ازاسپاتیفاینیز استفاده نمایند. در حال حاضر امکان تماشای موزیک ویدیوها نیز به وسیله اپلیکیشن اپل موزیک فراهم شده است و همچنین سرویس در خانه با اپل موزیک نیز در دسترس کاربران قرار می گیرد. این سرویس جهت تشویق مردم برای خودقرنطینگی در شرایط بحرانی گسترش بیماری کرونا در نظر گرفته شده است.

منبع: اقتصاد ایران

به "اپل موزیک به تلویزیون های سامسونگ افزوده می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپل موزیک به تلویزیون های سامسونگ افزوده می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید