بحران کرونا در عربستان ،آمریکا شماری از دیپلمات هایش را از عربستان خارج می کند

به گزارش وبلاگ گفتگو، آمریکا ده ها دیپلمات خود را به همراه خانواده های آنان به دلیل افزایش مبتلایان به ویروس کرونا در عربستان، از این کشور خارج می کند.

بحران کرونا در عربستان ،آمریکا شماری از دیپلمات هایش را از عربستان خارج می کند

روزنامه وال استریت ژورنال بامداد شنبه گزارش داد که ده ها دیپلمات آمریکایی به همراه خانواده های آنان اوایل این هفته به دلیل افزایش مبتلایان به کووید19 در عربستان، از این کشور خارج می شوند.

براساس این گزارش، پس از آنکه وزارت خارجه آمریکا خروج داوطلبانه دیپلمات های خود را از عربستان تایید کرد، قرار است این دیپلمات ها روز شنبه با یک هواپیمای اختصاصی به ایالات متحده بازگردند و در روزهای آینده نیز دیپلمات های بیشتری از عربستان خارج خواهند شد.

عربستان در یک ماه گذشته به صورت مداوم با رشد چشمگیر مبتلایان به کرونا و افزایش مرگ ومیر ناشی از ابتلا به این ویروس دست به گریبان بوده است.

تا به امروز نزدیک به 202 هزار نفر در عربستان مبتلای قطعی به کرونا تشخیص داده شده اند و از این میان، بیش از یکهزار و 800 نفر جان خود را در اثر ابتلا به این ویروس از دست داده اند.

شمار مبتلایان به کرونا در عربستان ظرف یک ماه گذشته بیش از دو برابر و شمار مرگ ومیر ناشی از آن نزدیک به سه برابر شده است.،ایرنا

منبع: ایران آنلاین

به "بحران کرونا در عربستان ،آمریکا شماری از دیپلمات هایش را از عربستان خارج می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بحران کرونا در عربستان ،آمریکا شماری از دیپلمات هایش را از عربستان خارج می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید