ترامپ : قرنطینه 3 ایالت برای مقابله با کرونا ضرورت ندارد

به گزارش وبلاگ گفتگو، رئیس جمهور آمریکا که پیش از این گفته بود قرنطینه سه ایالت این کشور را آنالیز می نماید، در توییتر نوشت که این امر ضرورتی ندارد.

ترامپ : قرنطینه 3 ایالت برای مقابله با کرونا ضرورت ندارد

رئیس جمهور آمریکا که گفته بود قرنطینه سه ایالت نیویورک، نیوجرسی و کانکتیکات را برای مقابله با کرونا آنالیز می نماید، اکنون می گوید که این قرنطینه ضروری نیست و به جای آن دستورالعمل های مسافرتی اعمال می گردد.

وی بامداد یکشنبه در توییتر نوشت: بنابر توصیه کارگروه کرونای کاخ سفید، و با مشورت با فرمانداران نیویورک، نیوجرسی و کانکتیکات، من از مرکز کنترل بیماری ها خواسته ام تا یک مشاوره مسافرتی قوی ارائه دهد تا با مشورت دولت فدرال توسط فرمانداران اجرایی گردد. قرنطینه ضروری نیست. مرکز کنترل بیماری ها امشب جزئیات کامل را منتشر خواهد نمود. ممنونم.

شمار موارد فوتی در آمریکا بامداد یکشنبه به وقت تهران از 2000 نفر فراتر رفت و آمریکا اکنون بیشترین تعداد مبتلایان به کووید - 19 در دنیا را دارد.

پیش تر دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن تخمین زده بود که ویروس کرونا طی چهار ماه آینده به صورت میانگین تا 81 هزار نفر را در آمریکا به کام مرگ فرو می برد و تا ماه ژوئن نیز فروکش نمی نماید.،

تلفات کرونا در آمریکا بیش از 2هزار نفر شد

منبع: ایران آنلاین

به "ترامپ : قرنطینه 3 ایالت برای مقابله با کرونا ضرورت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ : قرنطینه 3 ایالت برای مقابله با کرونا ضرورت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید