توضیحات امام جماعت روستای ابوالفضل(ع) اهواز در مورد درگیری مردم با نیروی انتظامی

به گزارش وبلاگ گفتگو، امام جماعت روستای ابوالفضل(ع) اهواز به ارائه توضیحاتی پیرامون درگیری روز گذشته، پنجم شهریورماه نیرو های انتظامی و عوامل اجرائیات شهرداری اهواز با اهالی این روستا می پردازد.

توضیحات امام جماعت روستای ابوالفضل(ع) اهواز در مورد درگیری مردم با نیروی انتظامی

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ گفتگو، روز گذشته، پنجم شهریورماه بین نیرو های انتظامی و عوامل اجرائیات شهرداری اهواز و اهالی روستای ابوالفضل(ع) اهواز درگیری پیش آمد و عده ای زخمی شدند و آسیب دیدند.

سیدیوسف موسوی، امام جماعت روستای ابوالفضل (ع) در مورد ای ماجرا می گوید: روز گذشته اختلافی بین اهالی روستا و نیرو های انتظامی و عوامل اجرائیات شهرداری اهواز پیش آمد که علت آن تخریب بعضی خانه های روستا بود.

امام جماعت روستای ابوالفضل (ع) می افزاید: این عوامل بدون هماهنگی با اهالی و بنده به عنوان نماینده اهالی روستای ابوالفضل (ع) به روستا آمدند و قصد تخریب داشتند. چون جزئیات تخریب برای اهالی مبهم بود، همین مسئله باعث شد درگیری بین مردم و نیرو های انتظامی پیش آید.

نماینده اهالی روستای ابوالفضل (ع) ابراز می نماید: هدف اهالی از پخش کردن کلیپ های مربوط به این درگیری در رسانه ها و فضای مجازی، لطمه به نظام نبوده و قصد داشتند از این طریق مظلومیت خود را به گوش مسئولان برسانند. این مسئله به خاطر بی تدبیری بعضی مسئولین رخ داده که بدون هماهنگی و اطلاع قبلی اقدام به تخریب کردند.

وی بیان می نماید: مشکل اهالی روستای ابوالفضل (ع) باید حل گردد و احتیاج است برای برطرف این مسئله، جلسه ای با حضور مقامات مسئول برگزار گردد تا این مشکل ریشه ای حل گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "توضیحات امام جماعت روستای ابوالفضل(ع) اهواز در مورد درگیری مردم با نیروی انتظامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات امام جماعت روستای ابوالفضل(ع) اهواز در مورد درگیری مردم با نیروی انتظامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید