جمع آوری معتادان متجاهر یکی از برنامه های اولویت دار پلیس در امسال است

به گزارش وبلاگ گفتگو، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: یکی از موضوعاتی که سال جاری توسط پلیس دنبال شده و سرعت بیشتری خواهد گرفت جمع آوری معتادان متجاهر است چرا که نقش مهمی در کاهش بسیاری جرایم دارد.

جمع آوری معتادان متجاهر یکی از برنامه های اولویت دار پلیس در امسال است

به گزارش ، سردار علی اکبر جاویدان با بیان اینکه بسیاری از معتادان بسترساز وقوع جرم در جامعه هستند گفت:بیشتر جرایم خرده فروشان حول محور سرقت است که این موضوع خود یکی از عوامل ناامن نماینده فضای جامعه است.

او اضافه نمود: سال گذشته ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان حدود 2 هزار و 850 نفر از این افراد را دستگیر کردند و جمع آوری معتادان متجاهر یکی از برنامه های اولویت دار پلیس در امسال است که اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر نیز باید با ایجاد فضا هایی برای نگهداری این افراد پلیس را در این راه یاری نمایند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ادامه به بعضی کوشش های اجرا شده پلیس در راستای مبارزه با مواد مخدر استان طی سال گذشته اشاره و گفت: مجموعه این کوشش ها باعث کشف بیش از 2 هزار و 640 کیلوگرم انواع مواد شد که در مقایسه با سال از آن حدود 14 درصد رشد نشان می دهد.

او اظهار کرد: همچنین در سال گذشته بیش از 6 هزار و 900 نفر از قاچاقچیان، خرده فروشان، فراوری و توزیع نمایندگان و دیگر عوامل مرتبط با موادمخدر را دستگیر کردند.

سردار جاویدان یادآور شد: سال گذشته در مجموع 36 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان کرمانشاه منهدم و حدود 350 دستگاه وسیله نقلیه متعلق به عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ادامه و با تاکید بر اینکه مبارزه قاطعانه با سوداگران مرگ نیازمند همراهی همه دستگاه های اجرایی با پلیس است، گفت: تنها یک دستگاه و یا نهاد نمی تواند در انجام مطلوب این کار مهم و حساس پیروز باشد.

او گفت: قاچاچیان و باند های تهیه و توزیع مواد مخدر مدام در حال تغییر شیوه های خود برای رسیدن به اهدافشان هستند و ما برای مقابله با آن ها باید بتوانیم خود را به روز و تجهیز کنیم تا ضربه های لازم به آن ها وارد گردد.

سردار جاویدان در انتها بر مبارزه قاطعانه با سوداگران مرگ تاکید نمود و گفت: پلیس در امسال مستحکم تر از گذشته با این افراد برخورد و آن ها را تحویل محاکم قضایی خواهد داد.

انتهای پیغام/ز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "جمع آوری معتادان متجاهر یکی از برنامه های اولویت دار پلیس در امسال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمع آوری معتادان متجاهر یکی از برنامه های اولویت دار پلیس در امسال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید