خبرنگاران نجات 2جوان مفقود شده در تیه های ریگان توسط هلال احمر

به گزارش وبلاگ گفتگو، کرمان - خبرنگاران - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر ریگان طی پنج ساعت کوشش پیروز شدند 2 جوان مفقود شده را در تپه های صعب العبور و مالرو در منطقه دشت کامرانیه این شهرستان پیدا نمایند.

خبرنگاران نجات 2جوان مفقود شده در تیه های ریگان توسط هلال احمر

رضا فلاح روز سه شنبه در جمع وبلاگ گفتگو اضافه نمود: پس از تماس تلفنی نیروی انتظامی شهرستان ریگان با مرکز پیغام جمعیت هلال احمر مبنی بر مفقود شدن 2 جوان در منطقه روستای گنبکی بلافاصله نیروهای امدادی هلال احمر در ساعت 22 و 30 دقیقه به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت: نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان ریگان پس از پنج ساعت پیمایش در تپه های صعب العبور در منطقه کامرانیه پیروز شدند این 2 جوان را پیدا نمایند.

لازم به ذکر است که این 2 جوان، 22 و 26 ساله با موتور سیکلت در منطقه گنبکی در حال عبور بودند که به دلیل نقص فنی وسیله نقلیه، و عدم شناخت از منطقه و تاریکی هوا جهت 20 کیلومتری را به صورت پیاده پیمایش کردند و از جهت اصلی جاده گمراه شدند.

کانون دانش آموزی هلال احمر کرمان رتبه برتر شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان همچنین از کسب رتبه برتر اعضای کانون دانش آموزی این جمعیت در ششمین جشنواره ملی و سومین دوره جشنواره بین المللی نقاشی صلح و دوستی اطلاع داد.

وی اعلام کرد: بیش از 3 هزار آثار نقاشی با موضوعات صلح و دوستی از استان کرمان به ششمین جشنواره بین المللی صلح و دوستی ارسال شد.

فلاح با اشاره به اینکه این جشنواره برای رده سنی چهار تا 12 سال برگزار شده است، اضافه نمود: از بین 25 آثار منتخب و برتر در سراسر کشور، آثار هدیه کارآموزیان و محمد صبور از استان کرمان جز این آثار برتر معرفی شدند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران نجات 2جوان مفقود شده در تیه های ریگان توسط هلال احمر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نجات 2جوان مفقود شده در تیه های ریگان توسط هلال احمر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید