خبرنگاران پاری سن ژرمن برای نخستین بار فینالیست لیگ قهرمانان شد

به گزارش وبلاگ گفتگو، تهران- خبرنگاران- تیم فوتبال پاری سن ژرمن فرانسه با رجحان سه بر صفر مقابل لایپزیگ آلمان برای نخستین بار به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه یافت.

خبرنگاران پاری سن ژرمن برای نخستین بار فینالیست لیگ قهرمانان شد

سه شنبه شب در نخستین ملاقات مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا که در شهر لسیبون پرتغال پیگیری می گردد، پاری سن ژرمن به مصاف لایپزیگ رفت و با رجحان قاطع در این ملاقات برای نخستین مرتبه به فینال این تورنمنت معتبر رسید تا مالکان متمول این باشگاه فرانسوی به آرزوی خود برسند.

پاریسی ها که انگیزه بالایی برای رسیدن به فینال داشتند، کار را تهاجمی شروع نموده و حریف را مجبور به عقب نشینی کردند.

در دقیقه سیزدهم ارسال آنخل دی ماریا از جناج راست با ضربه سر تماشایی مارکینیوس برزیلی همراه شد تا گل نخست بازی برای نماینده فرانسه به دست آید.

در ادامه بازیکنان لایپزیگ برای جبران نتیجه دست به بازی هجومی زده و با حرکات ترکیبی از جناحین و ارسال های بلند درپی گلزنی بودند.

یوسف پولسن دانمارکی در دقیقه 25 می توانست گل تساوی را برای لایپزیگ به ارمغان آورد که با بی دقتی این بخت مناسب را از دست داد.

در دقیقه 34 ضربه آزاد تماشایی نیمار از فاصله چهل متری با بدشناسی این ستاره برزیلی به دیرک دروازه حریف برخورد کرد.

در دقیقه 42 اشتباه بازیکنان لایپزیگ موجب شد تا توپ به دی ماریا رسیده و این بازیکن باتجربه آرژانتینی به راحتی گل دوم پاریسی ها را درون دروازه حریف جای دهد.

در دقیقه 55 خوان برنات مدافع کناری پاریسی ها گل سوم تیمش را به ارمغان آورد و هرچند بازیکنان لایپزیگ به این گل معترض بودند اما سیستم یاری داور ویدئویی نشان دادکه گل در شرایط سالم به دست آمده است.

در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد تا شاگردان توماس توخل در پاری سن ژرمن با پیروزی در این ملاقات به فینال برسند و ماجراجویی لایپزیگ نیز در لیگ قهرمانان به اتمام برسد.

فردا شب در دومین ملاقات نیمه نهایی، بایرن مونیخ آلمان با لیون فرانسه مصاف خواهد داد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران پاری سن ژرمن برای نخستین بار فینالیست لیگ قهرمانان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پاری سن ژرمن برای نخستین بار فینالیست لیگ قهرمانان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید