شصت وششمین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک برگزار گردید

به گزارش وبلاگ گفتگو، شصت و ششمین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک با رعایت پروتکل های بهداشتی و دستور جلسه از پیش معین شده برگزار گردید.

شصت وششمین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک برگزار گردید

به گزارش وبلاگ گفتگو و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک در مورد شصت و ششمین نشست هیئت اجرایی گفت: این نشست با حضور صالحی امیری رئیس، طاهره طاهریان نایب رئیس و علیرضا رحیمی، علی دادگر، عبدی افتخاری و محمد علیپور اعضای هیئت اجرایی ظهر امروز در محل کمیته ملی المپیک و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید. در ابتدای این نشست بحث و آنالیز و گفتگو پیرامون اتفاقات اخیر در مورد برگزاری بازی های المپیک 2020 توکیو و نامه های واصله از ستاد برگزاری بازی ها و کمیته بین المللی المپیک صورت گرفت.

وی ادامه داد: قراخانلو رئیس آموزشگاه ملی المپیک در بخش دوم نشست هیئت اجرایی با حضور در این جلسه گزارش مبسوطی از عملکرد این مرکز در مورد فعالیت های چند ماه اخیر ارائه داد. در این گزارش به برنامه ها و اهداف از پیش معین شده آموزشگاه ملی المپیک اشاره شد که به گفته قراخانلو اکثریت این برنامه ها به اجرا رسیده و طبق پیش بینی ها به اهداف از پیش معین شده دست یافته اند.

وی یادآور شد: رئیس آموزشگاه ملی المپیک در ادامه گزارش خود به برنامه های سال 99 و محدودیت های ناشی شیوع بیماری کرونا اشاره نمود و اعلام داشت که آموزشگاه ملی المپیک با تغییر رویکرد در فعالیت هایش به سمت برگزاری دوره های آنلاین و مجازی گام برداشته و ارائه خدمات مشاوره ای علمی و تخصصی به ورزشکارن و کادر فنی تیم ها را در دستور کار قرار داده است. به گفته او خوشبختانه استقبال خوبی از برنامه های آنلاین کمپ تمرینات مجازی تیم های ملی مخصوص ورزشکاران و کادر فنی اعزامی به المپیک 2020 انجام شده و به همین دلیل تا به امروز 14 کارگاه فنی و تخصصی به صورت مجازی برای مخاطبین آموزشگاه ملی المپیک ، ورزشکاران و جامعه ورزش اجرا شده است.

در ادامه نشست صالحی امیری به نیابت از سایر اعضای هیئت اجرایی ضمن تقدیر و تشکر از کوشش ها و خدمات قراخانلو و همکارانش در این مرکز، از فعالیت های انجام شده در ایام کرونا ابراز رضایت کرد.

سخنگوی کمیته ملی المپیک به صحبت های صالحی امیری پیرامون عملکرد آموزشگاه اشاره نمود و گفت: خوشبختانه تولیدات و فعالیت های آموزشگاه ملی المپیک از اعتبار علمی و اجرایی و استاندارد لازم برخوردار است و به گفته ریاست کمیته ملی المپیک این مرکز به مثابه سازمانی است که چندین ماموریت را در یک زمان دنبال می نماید و آنچه تا کنون مشاهده شده نشان از برنامه محور بودن این مرکز دارد که فعالیت هایش مبتنی بر احتیاجسنجی و تقاضاهای انجام شده از سوی فدراسیون ها می باشد. البته این را هم باید در نظر داشت که آموزشگاه با قدمت 20 ساله احتیاج به تامین اعتبار برای بازسازی و به روز نمودن امکانات سخت افزاری و نرم افزاری دارد که این مهم در دستور کار نهاده شده است.

دستور جلسه بعدی هیئت اجرایی ارائه گزارش دکتر واعظ موسوی رئیس کمیسیون روانشناسی بود که به دلیل کمبود وقت به جلسه بعدی موکول شد.

در ادامه شصت و ششمین نشست هیئت اجرایی تعدادی از درخواست های واصله از سوی فدراسیون های المپیکی مورد آنالیز نهاده شد و تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شصت وششمین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شصت وششمین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید