مقام های اسبق دولت بوش به بایدن رأی خواهند داد

به گزارش وبلاگ گفتگو، فارس نوشت: صدها نفر از مقامات دولت جورج دبلیو بوش رئیس جمهور پیشین آمریکا از جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری امسال حمایت خواهند کرد.

مقام های اسبق دولت بوش به بایدن رأی خواهند داد

سه تن از مسئولان هماهنگی گروهی از مقامات ارشد دولت جورج بوش روز چهارشنبه به خبرگزاری رویترز گفتند، یک کمیته اقدام سیاسی را در حمایت از بایدن تشکیل داده اند.

این افراد به رویترز گفتند امروز (چهارشنبه) پایگاه اینترنتی و صفحه فیسبوک گروه خود را راه اندازی می کنند و در آن ویدئوهایی از جمهوری خواهان حامی بایدن منتشر خواهند کرد.

جنیفر مالیکین یکی از اعضای این گروه و مسئول کارزار انتخاب مجدد بوش در سال 2004 گفت: ما می دانیم چه چیزی عادی و چه چیزی غیرعادی است و آنچه شاهد آن هستیم بسیار غیرعادی است. این رئیس جمهور یک خطر محسوب می شود.

وی افزود این گروه هنوز آمادگی اعلام اسامی تمامی اعضا و حامیانش را ندارد اما این فهرست تا ماه اکتبر (مهر) منتشر خواهد شد.

کریستوفر پرسل از دیگر مقامات دولت جمهوری خواه بوش گفت: نوامبر امسال کشورمان را به حزب ترجیح خواهیم داد. باور داریم که دولت بایدن می تواند توابع حاکمیت قانون بوده و عزت و همبستگی را به کاخ سفید بازگرداند.

جورج بوش که پس از اتمام دوره ریاست جمهوری به ندرت به اظهار نظر پرداخته است، ماه گذشته قتل جورج فلوید شهروند سیاه پوست آمریکایی به دست پلیس شهر مینیاپولیس را شکستی تکان دهنده توصیف کرد و از کاخ سفید درخواست کرد صدای معترضان را بشنود.

در پی شیوع گسترده ویروس کرونا و برانگیخته شدن احساسات ضدنژادپرستی در آمریکا، علاوه بر شمار زیادی از سیاست مداران جمهوری خواه، شهروندان حامی این حزب نیز در نظرسنجی های مختلف بر عدم اعتماد به دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا تأکید کرده اند.

23311

منبع: خبرآنلاین

به "مقام های اسبق دولت بوش به بایدن رأی خواهند داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقام های اسبق دولت بوش به بایدن رأی خواهند داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید