ممنوعیت ذبح دام در سطح شهر شیراز همزمان با عید سعید قربان

به گزارش وبلاگ گفتگو، سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری شیراز گفت: ذبح دام خارج از کشتارگاه و در سطح شهر شیراز همزمان با عید سعید قربان به علت شیوع ویروس کرونا ممنوع است.

ممنوعیت ذبح دام در سطح شهر شیراز همزمان با عید سعید قربان

به گزارش از ، محمدرضا غلباش سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری شیراز درباره ذبح بهداشتی دام در شیراز، اظهار کرد: به دلیل شرایط بهداشتی کنونی و گسترش شیوع ویروس کرونا و طبق تصمیم گیری مسئولان اداره دامپزشکی کشور و آخرین شیوه نامه نظارتی سال جاری هیچ صندلیی در سطح شهر برای قربانی نخواهیم داشت و ذبح دام در سطح شهر ممنوع است.

او با بیان اینکه نذورات در روز عید سعید قربان صرفا در کشتارگاه های مجاز سطح شهر انجام می گردد، افزود: به همین دلیل از شهروندان درخواست می گردد به کشتارگاه های مجاز مانند کشتارگاه صنعتی دام فارس واقع در جاده پل فسا به سمت سروستان سمت راست جاده، صندلی کشتار گلستان واقع در جاده پل فسا به سمت سروستان سمت چپ جاده و صندلی کشتار عدالت جاده پل فسا به سمت جهرم مراجعه و ذبح بهداشتی دام خود را انجام دهند.

او توضیح داد: شهروندان و فروشندگان دام توجه داشته باشند که وضع قوانین با توجه به شیوع ویروس کرونا برای سلامتی همگانی است و رعایت قوانین از سوی شهروندان می تواند از گسترش ویروس کرونا جلوگیری کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ممنوعیت ذبح دام در سطح شهر شیراز همزمان با عید سعید قربان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت ذبح دام در سطح شهر شیراز همزمان با عید سعید قربان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید