ترامپ: درگذشتگان کرونا جانشان را بی فایده از دست ندادند، اقتصاد رو به رشد است!

به گزارش وبلاگ گفتگو، رئیس جمهور آمریکا در یک ویدیو در توئیتر خطاب به خانواده های افراد درگذشته در اثر ابتلا به کروناویروس در این کشور گفت که عزیزان آنها بی فایده جانشان را از دست ندادند چون اقتصاد در حال بازگشت به رونق است.

ترامپ: درگذشتگان کرونا جانشان را بی فایده از دست ندادند، اقتصاد رو به رشد است!

به نوشته روزنامه دیلی میل، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در حالی که آمار تلفات ناشی از کروناویروس جدید در این کشور به 119000 تن رسیده با ضبط ویدیویی از آمریکایی ها به خاطر فداکاری هایشان در راستای کوشش برای از سرگیری شرایط عادی تشکر کرد.

او در ابتدای صحبتهایش گفت که آمارهای اخیر مربوط به اشتغال و فروش کالاها دلگرم کننده هستند.

ترامپ گفته است: همانطوری که خیلی از شما می دانید کشور ما به لحاظ رونق مالی مشغول تجربه یک بازگشت بسیار بسیار قدرتمند است. آمار اشتغال از دو هفته پیش رکورد زده است و ما رکورد جدیدی در افزایش داشته ایم.

ترامپ توضیح داد: ما هرگز چیزی مثل این نداشته ایم. رکوردی که از روز اول تا کنون هیچ کس هرگز بر آن غلبه ننموده است و حالا آمار فروش خرده فروشی ها باورنکردنی هستند!

رئیس جمهور آمریکا تاکید نمود، پایگاه شگفت انگیزی ساخته که از زمانی که اقتصاد فعالیتش را از سر گرفت تقویت دوباره آن آسان بوده است.

او از مردم آمریکا تشکر نموده و گفت: پنج ماه گذشته از زمانی که اولین مورد ابتلای به کروناویروس در آمریکا تشخیص داده شد تا کنون عجیب بوده اند. این دوران زمانی عجیب بوده است. دورانی وحشتناک بود که در طی آن افراد زیادی جانشان را از دست داده اند. ما هرگز آن افراد خارق العاده را فراموش نخواهیم کرد. اما آنها جانشان را بی فایده از دست ندادند.

او گفت: کشور ما به کارش ادامه خواهد داد و ما قرار است قدرتمندتر از هر زمانی در گذشته بشویم.

این صحبتهای ترامپ در حالی مطرح شدند که فرایند ابتلای به کروناویروس در بسیاری از ایالات آمریکا رو به افزایش بوده و کارشناسان هشدار می دهند که این همه گیری ویروس همچنان یک تهدید جدی است.،ایسنا

آخرین اخبار مربوط به کرونا در ایران و دنیا را اینجا بخوانید

منبع: ایران آنلاین

به "ترامپ: درگذشتگان کرونا جانشان را بی فایده از دست ندادند، اقتصاد رو به رشد است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: درگذشتگان کرونا جانشان را بی فایده از دست ندادند، اقتصاد رو به رشد است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید